Yeni Yıl Mesajları ve Sözleri

Yeni Yıl Mesajları ve Sözleri

Yeni yılınız kutlu olsun. Yeni yıl hepimize ayrı bir mutluluk ve heyecan veriyor. Yeni yıl heyecanını sevdiklerimizle yaşamak ise bizim için ayrı bir güzel mutluluk. İnternette olarak sizlere en güzel yeni yıl mesajları ve sözlerini sunuyoruz.

Yeni Yıl Mesajları ve Sözleri 2021

Sizler için hazırladığımız 2021 yılına ait en güzel yeni yıl mesajlar ve sözler sitemizde  ;

2021 yılı bize öncelikle sağlık getirsin. Herkese sağlıklı ve yeni mutlu yıllar.

Bu yılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. Mutlu huzurlu ve sağlıklı seneler.  Hoş geldin 2021.

2021 yılı kapınızın aşk ve mutlulukla çalacağı, mutluluğa doyamayacağınız, sürprizlerle dolu şahane bir yıl diliyorum herkese. Yeni yılınız kutlu olsun.

Berbat yıl 2020 bitti nihayet. 2021 yılı şahane bir yıl olsun. Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

Felaket yılı 2020 bitti. 2021 yılı çok güzel olacak eminim. Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu yıllar…

Tebrikler! Mutluluk bankası Eğlence Şubesi’nden 2021 no’lu hesabınıza 365 gün sınırsız eğlence tanımlanmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… Sms almamak için bu mesaja “Mutlu Yıllar” yazarak cevap verebilirsiniz

En güzel Yeni Yıl Mesajları

Sizlere en güzel yeni yıl mesajlarını sunuyoruz; 

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Her yılı birkaç iyi ders ile bitirip her yeni yıla geçmişten öğrendiğin derslerle başlamanı diliyorum. Yeni yıl sana yeni ve güzel bir sayfa açma şansı getirsin!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!


Gökkuşağı gibi rengarenk, güneş gibi parlak ve güller gibi mis kokulu mutlu bir yeni yıl dileğiyle…

Yeni bir yıl boş bir kitap gibidir; kalem ise senin elinde. Kendine güzel bir hikaye yazacağın, mutlu sonlu bir yıl olsun!


Her son yeni ve güzel bir başlangıcı getirir beraberinde. Bu yıl da neşeni ve umudunu kaybetmediğin sürece; cesaret, inanç ve çaba ile arzu ettiğin her şeye ulaşacağına eminim. Mutlu yıllar!

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sevgiliniz varsa oldukça şanslısınız. Yeni yılda sevgiliniz için en güzel mesajlar ;

Gözlerime baktığın her an eriyorum. Lütfen bunu yeni yılda daha sık yap. Mutlu yıllar aşkım!

Aşkım, senin varlığına alıştım ve buna seneye de ihtiyacım var. Mutlu yıllar!

Geçen yılı benim için çok özel bir hale getirdin. Önümüzdeki yılın senin için özel olması en büyük dileğim. Birbirimiz için sevgi, ilgi ve şefkat dolu bir yıl daha olsun; aşkımız, yıldan yıla güçlensin sevgilim!

Yıllar geçiyor ama değişmeyen tek bir şey var; sana olan aşkım. Eğlence ve mutluluk dolu bir yıl bizimle olsun sevgilim…

Seni sevmekle o kadar meşguldüm ki, bir yılın daha geçtiğini zar zor fark ettim. Mutlu yıllar aşkım… Bu dünyadaki tüm mutluluklar senin olsun, sen benimle ol!

Bu dünyada sana olan sevgimi zayıflatacak hiçbir şey yok. Zamanın sonuna kadar seninim. Bize sevgi dolu bir yıl diliyorum!

Resimli Yeni Yıl Mesajları 2021

En güzel 2021 yılı için resimli mesajlar sitemizde; 

Resimli Yeni Yıl Mesajları 

Resimli mesajlar için resme tıklayınız;

Yeni Yılınız Kutlu Olsun - Yeni Yıl Mesajları ve Sözleri Yeni Yılınız Kutlu Olsun - Yeni Yıl Mesajları ve Sözleri

Yeni Yıl Mesajları ve Sözleri ; Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest

Paylaşmak için tıklayın