Uzaylıya Benzeyen Mumyanın Dünya Dışından Geldiği Kanıtlandı!

Son dönemlerde gündem Peru’daki uzaylı kalıntılarıyla çalkanılıyor!

Peru’daki Nazca bölgesindeki kazı çalışmalarında antik dönem kalıntılarına çok rastlanılıyor. Ancak son dönemde öyle bir kalıntıya rastlandı ki herkesi şok etti. Çünkü bulunan şey, modern çağdaki uzaylı tanımlamalarına birebir uyan bir mumyaydı ve acilen araştırma başlatıldı.

Üç parmaklı ve vücuduna oranla oldukça uzun uzuvlara sahip canlı, DNA testleri sonucunda insan genetiğine %70’lik bir oranla yabancı.
BioTecMol laboratuarı tarafından DNA testleri gerçekleştirildi. Sonuçlara göre yeryüzündeki canlıların yalnızca %20’si ile genetik akrabalığı bulunan mumya, dünya ekolojisine oldukça yabancı.

Testlerin sonuçlarına göre canlının insan genomuyla benzerliği ise %19 ila %30 arasında sınırlı kaldı. An itibariyle araştırmacılar mumyadan alınan örnekleri primatlar, timsahlar ve deniz kaplumbağası gibi antik kökeni ispatlanmış türlerin genetik yapılarıyla karşılaştırmaya başlandı.

Gerçek sonuçların 6 yıl gibi uzun bir sürede ulaşılacağı düşünülüyor. Saint Petersburg Ulusal Araştırma Üniversitesi’nden Profesör Konstantin Korotkov mumyaların dünya dışı varlıklara ait olabileceğine yönelik iddiaları kabul etmediğini, cesetlerin ‘binlerce yıl önce dünyada varlıklarını sürdürmüş olan ve birtakım doğal süreçler sonucunda tamamen yok olan bir insan türüne’ ait olduklarını savundu.

İfade bırakmayı unutma!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
10 Paylaşımlar
Daha fazla Bilim Haberleri, Editör Seçimi, İlginç Haberler
Davutoğlu Gelecek Partisi’ni Kurdu!

Beyşehir Gölü Kuruyor
Beyşehir Gölü Kuruyor!

CYBER TRUCK TASARIMI HANGİ TÜRK OTOMOBİLİNE BENZİYOR?
Cyber Truck Tasarımı Hangi Türk Otomobiline Benziyor?

Fıkra Bıçakla Camiye giren adam
Süper Komik Fıkra : Bıçakla Camiye Giren Adam

Yıldız Kenter Kimdi? Yıldız Kenter'in Hayatı ve Biyografisi
Yıldız Kenter Kimdir? Yıldız Kenter’in Hayatı ve Biyografisi

Kapat