Ünlü Oyuncu Kronovirüs Nedeniyle İran’da Mahsur Kaldı

Çeşitli dizilerle oyunculuğuyla göz dolduran ünlü oyuncu İlayda Akdoğan, YouTube hesabından konuyla ilgili video çeken oyuncu ülkede neler yaptığını takipçileriyle paylaştı.


Oyuncu, çektiği videosunda İran’da yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “Bir buçuk hafta kalmayı düşünüyordum ki, geri dönemeyeceğimi anlayınca kadar. Bazı kişiler ‘Nasıl tahmin edemedin, sınırın kapanacağını, erkenden geri gelseydin’ diye mesaj atmış. Biz Tahran’da değiliz. Tahran’a 7-8 saat uzaklıkta Gürgan’dayız. Koronanın burada olduğu biliyordum ama açıkçası virüsten çok korkmuyordum. Olursa da geçer iyileşirim diye düşünüyordum. Yaşıtlarımın çok kötü etkilenmediğini öğrendim. Arkadaşım bana sınırların kapatılacağını saat 17:00’de söyledi. Sınırların kapatacakları saat ise 20:00’di. Ben şoka girdim tabi. Herhangi bir uçağa yetişmem imkansızdı.”
İşte o vidyo:

UÇAĞA NEDEN BİNMEDİ?

Oyuncu, İran’dan Türkiye’ye dönmek isteyen Türk vatandaşları için gönderilen Koca Yusuf’a neden binmediğiyle ilgili de “Türkiye’den İran’a gönderilen uçakla ilgili hiç bilgim yoktu. O yüzden bu uçakla dönemedim. Ev karantinasındayız. Her işte bir hayır vardır. Sağlık durumum iyi hasta değilim” dedi.İfade bırakmayı unutma!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0 Paylaşımlar
Daha fazla Magazin Haberleri
Acun’dan Gamze Özçelik’e Kötü Sürpriz! Büyük Şok!

Kaynanlara Ahtopat Pişirdi
Kaynanalara Ahtapot Yemeği Ortalığı Karıştırdı!

Sevda Demirel Cinsiyet Değiştiren Doruk Doğrusöz ile Evlenecek!

Ezgi Sertel’in Aldığı Kilolar Şaşırttı

Can Yaman Tanınmayacak Halde!

Kapat