Korona 30 Saniyede Bitecek

Korona’yı 30 Saniyede Bitirecek İlaç Bulunmuş Hem de Türkiye Üretecekmiş

Aşı geldi mi, yeterli dozda aşı üretildi mi tartışmaları arasında ortaya atılan bir iddia gündeme bomba düştü. Ayrıntılar haberimizde.

Ulusal Medya kanallarından bir tanesinde yayınlanan programda konuşan aynı zamanda araştırma sahibi Hakan Bayraktar çok ilginç iddialarda bulundu. Konuşmasıyla ilgili çeşitli kanallara bilgi veren Hakan Bayraktar, Korona Virüs’ün aşısının değil ilacını bulunduğunu söyledi. İlacın 30 saniyede etki ettiğini hatta ağır bakım hastalarını iyileştirdiğini söyledi. Mucize ilacın sahibinin Müslüman yurtdışında olduğunu söyleyen Bayrakçı, mucidin Türkiye’ye geleceğini ve Türkiye’de de üretim olacağını söyledi. Açıklamasında ayrıca meselenin ciddi olduğunu ve devletin bilgisini olduğunu söyledi. (Açıklamalar çeşitli açıklamalardan birleştirelerek bir araya getirilmiştir)

Hakan Bayraktar’ın CNN açıklamaları

Açıklamalara ulaşmak için şu linki tıklayabilirsiniz ; https://www.youtube.com/watch?v=fyfYeIVoHoM

Gerçek Mi Yoksa Uydurma Mı?

Bayrakçı ilaç meselesinin ciddi olduğunu ve yakında açıklanacağını söylese de aşının gelişinin ve uygulanmasının gecikmesi akıllara ister istemez bir algı yönetimi mi var sorusunu akla getiriyor. Bekleyip göreceğiz! 

Paylaşmak için tıklayın