İllüminati kartları covid 19 kehanetleri

İllüminati kartlarının Covid – 19 Kehanetleri Çıktı

Bir dönemin oldukça konuşulan ve dünyayı yönettiği düşünülen gizli bir örgüt İllüminati. Bazıları tarafından adı sıkça bahsedildiği için önemsenmese de şaşırtıcı bir şekilde bu konudaki öngörüler veya kehanetler gerçekleşmeye devam ediyor. Gerçekleşen son kehanet ise İllüminati kartları hakkında.

İllüminati Kartları Nedir?

İllüminati kartları aslında amacı tamamen eğlence olan ve amacı dünyayı ele geçirmek olan İllüminati’yi yönetmek olan kart oyunu. Bu oyunu ilginç kılan şeyse kartlardaki kehanet türü şeylerin çıkması ve kartların illüminati tarafından yaratıldığının düşünülmesi.

Kartlar Illuminati Steve Jackson Games (SJG) tarafından piyasaya sürülmüş bağımsız bir kart oyundur. Oyunun ilham kaynağı Robert Shea ve Robert Anton Wilson tarafından 1975’te yayınlanmış The Illuminatus! Trilogy adlı bir kitaptır. Oyunun amacı, oyuncuların dünyayı yasal veya yasa dışı yollardan yönetmesini sağlamaktır. Kart oyunu 1994 yılında piyasa çıkmıştır. Bu yılı aklınızda tutun zira anlatacaklarımız sizi şaşırtacak!

Bu habere benzer bir haber daha önce yapmıştık. Dileyenler bakabilir;

https://internette.gen.tr/illuminati-kartlarinda-korona-virus-de-var/

İşte Çıkan İllüminati Kartı Covid 19 (Korona Virüs) Kehanetleri

Kartlarda yer aldığına göre salgın hastalıklar bir merkezde üretiliyor ve ilerleyen zamanlarda salınacak. Daha ilginci aynı kartlar büyük çapta karantina olacağını da söylüyor. Maske, mesafe, temizlik tanıdık geldi mi? 

İşin en ilginç yanı aşağıdaki kart. Büyük şehirlerde salgın hastalık çıkağını söyleyip yıkımın olacağını söyleyen kart. Bu karta özelikle dikkat edin.

Nüfusun Azaltılması ve İllimünati Kartları

Kartların çıkan en önemli kehaneti şüphesiz karanita ve salgın hastalık değil. En önemli kehaneti virüsün yani Covid 19’un  çok sayıda kişinin ölümüne yol açacağı ve kentlerde yıkıma edeceği konusundaki ön görüsü olsa gerek. Kartımızdaki yer New York, Newyork ise Amerika’da. 

Covid 19 hastalığı çok ilginç şekilde Amerika’da en çok can kaybına yol açtı ve en çok can kaybı şehirlerden bir tanesi de New York. Ne hikmetse son zamanlarda Amerika’da şehir bazlı ölümler açıklanmıyor. Amerika’da yaklaşık 360 bin kişi Covid 19’dan ölüp en çok can kaybının olduğu şehir New York olduğunu gördüğümüzde Amerika ve New York’un çıkacak bir salgında en çok etkileceğinin yıllar önce söylenmesi; bunun çıkması korkunç değil mi? Kartlar bize bu kehaneti yıllar öncesinde yapmış. Covid 19 gibi bir hastalık çıkacak ve en çok Amerika’da can alıp New York ve büyük şehirler salgından etkilenecek! Tüylerimiz ürperdi valla. Kehanet resmen çıktı. 

unutmadan aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz. Covid 19 da son durumu görmek için. Amerika’nın ölüm ve vakalarda ilk sıralarda olduğunu göreceksiniz;

Kartların çıkan kehanetleri Covid 19 yani koronavirüsle değil. Daha önceki haberimize mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz:

İllüminati Kartları ve Korona Virüs

Paylaşmak için tıklayın