İllüminati Kartları ve Korona Virüs

İllüminati Kartlarında Korona Virüs de Var!

Öncelikle İllüminati nedir kısaca değinelim. İllüminati, dünyayı yönettiği düşünülen genelde zengin, hatta aşırı zengin olduğu düşünülen bir topluluk. Bu topluluğun içinde yöneticiler, sanatçılar, bilim insanları dahil her kesimden insan var. Topluluk aslında tam bir terörist yapı. Çünkü istediklerini yaparken hiç zorlanmadan hiçbir kural tanımadan yapıyorlar ve hedefleri insan nüfusunu azaltıp tek dünya devleti kurmak. İllüminati’nin efsane olduğu söylense de aslında gerçekten kurulmuş ve zamanında yaşamış bir örgüt. Örgütle ilgili asıl tartışma konusu dünyayı yönetmeye devam edip etmedikleri ve var olup olmadıkları. (Bkz : Vikipedi)

İllüminati Kartları

İllüminati kartları, bu örğütün yapacağı her şeyi öngördüğünü söyleyen bir oyun. Aslında tamamiyle sıradan bir oyun gibi kartların gelecekle ilgili tahmininlerinin çıkması gerçekten ilginç. İllüminati kartlarıyla ilgili birazdan anlatacaklarımızı dinlediğinizde gerçekten hak vereceksiniz!  

Gelelim kartlar hakkında biraz daha detaylı bilgiye. Kartlar Illuminati Steve Jackson Games (SJG) tarafından piyasaya sürülmüş bağımsız bir kart oyundur. Oyunun ilham kaynağı Robert Shea ve Robert Anton Wilson tarafından 1975’te yayınlanmış The Illuminatus! Trilogy adlı bir kitaptır. Oyunun amacı, oyuncuların dünyayı yasal veya yasa dışı yollardan yönetmesini sağlamaktır. Kart oyunu 1994 yılında piyasa çıkmıştır. Bu yılı aklınızda tutun zira anlatacaklarımız sizi şaşırtacak!

Kartları az buçuk bilip korona virüsle bağlantısını merak edenler tıklasın.

 

İllüminati Kartları ve Korona Virüs

Bugüne Kadar Gerçekleşen Olaylar ve İllüminati Kartları

Şimdi size bazı kartlarla olayları göstereceğiz. Kemerlerinizi bağlayın

1- İkiz Kuleler ve İllüminati Kartları
Bildiğiniz üzere Amerika’daki saldırı 2001 yılında olmuştu. Kartlar ise bu gerçeği çok önceden haber veriyordu.

İllüminati ve İkiz Kuleler - İllüminati Kartlarında Korona Virüs de Var

2- Pentagon Saldırısı ve İllüminati Kartları


Terör saldırısı aynı zamanda Pentagona yapılmıştı. Bu olaya 1994 yılında değinildi desek!

Pentagon Saldırısı ve İllimünati Kartları

 

3- Tsunami, Nükleer Sızıntı ve İllüminati Kartları
Hatırlasınız 2011’de büyük bir deprem olmuş; hemen ardından tsunami felaketi olmuş ve nükleer sızıntı olmuştu.  Kartlar çok önceden durumu haber vermiş!

Tsunami Nükler Kazalar ve İllimünati Kartları

 

 

4 – Depremler Deprem Silahı ve İllüminati Kartları

Özellikle 2020 yılında neredeyse her yerde deprem vardı. Bu dikkatinizi çekti mi? HAARP adında bir silahla deprem yaratmakta kullanabiliyor. Üstelik tamamen gerçek.(bkz: Vikipedi)
Bu silahtan ilk bahseden de bizim 1994 yılında çıkan kartlarımız. 

Depremler ve İllimünati Kartları


5- Obama, Saddam Hüseyin ve İllüminati Kartları

Buraya kadar anlattıklarımız çılgınca gelmiş olabilir. Ya Obama ve Saddam Hüseyin’e ne demeli? Kartlardan bir tanesi siyahi bir lider başkan olacağını söylerken diğeri Amerika’nın Irak’a saldıracağını söylüyor!

Obama ve İllimünati Kartları
İllüminati Kartları ve Korona Virüs

Aslında sizi daha şaşırtacak pek çok kart var ancak şimdilik konumuz bu değil! Gelelim esas meseleye. Her şeyi bilen kartlarımız virüs de biliyordu tabii ki. Kartlar pandemiden, karantinadan ve hastalıklardan bahsediyordu. Şöyle bir hatırlatma yapalım. Dünya çapında uygulanan böylesi büyük bir karantina belki de insanlık tarihi tarafından ilk kez uygulanıyordu. İnsanın aklına bu korona virüsü çıkaranlar bizim İllüminaticiler olbilir mi diye bir soru da geliyor! İşte o kartlar;

1. Kart Nüfusun Azaltılması!

İlk kartımız nüfusun azaltılması. İllüminati’nin en büyük planlarından bir tanesi! Kartta dikkat çeken şey kuru kafanın yeşil buluta benzemesi. Virüs salgınına benziyor. 

Nüfusun Azaltılması ve İllimünati Kartları

2. Hastalık Üreten Labrotuvarlar!

Hastalıklar nüfusun azaltılması için yaratılmış olabilir mi? Korona Virüs’ün labrotuvar ortamında üretildiği iddia ediliyor! (bu konudaki bir haber için tıklayın)

Korona Virüs’ün akciğer hastalığını olduğunu hatırlatalım. Adamın elinde bir akciğer rötgeni tutması hayli ilginç!

3. Ve Karantina …

Salgın hastalık olur da karantina olmaz mı hiç? Salgın hastalıkların yanında büyük karantinaların olacağını söyleyen kartımız da burada. Şunu da hatırlatalım dünya tarihinde belki de ilk defa bu kadar büyük çaplı bir karantina süreci yaşandı. Maskeye ve ilaçlara ayrıca dikkat edin. Unutmadan kartın ismi epidemic yani Pandemi (dünya çapında salgın demek). 

Karantina ve İllimünati Kartları

 

Bonus: Kartlar New York Salgınına İşaret Ediyor Olabilir Mi?

Nüfusun Azaltılması ve İllimünati Kartları


Şehre dikkatli baktığınızda ABD’nin New York Şehrine çok benzediğini görürsünüz. Korona Virüs biz bu yazı hazırladığımız sırada en çok Amerika’ya sıçradı ve en az 5 bin kişi burada can aldı. Salgın bittiğinde virüsün en çok can aldığı şehir New York olarak anılabilir ve hatta buraya bir anıt bile dikilebilir.

 

Bu Kadar Benzerlik Tesadüf Mü? 

İllüminati kartlarındaki Korona Virüs ve benzeri salgınlar tesadüf olabilir mi? Bu kadar şeye tesadüf diyorsanız bu sizin bileceğiniz iş ama biz diyemeyiz!

Paylaşmak için tıklayın

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.