Gelin Öldü; Damat Anında Baldızla Evlendi!

Hindistan’da akıllara zarar bir olay yaşandı. Gelin ölünce düğün bozulmasın diye damat apar topar gelinin kız kardeşiyle evlendirildi. Olay dünya basınında geniş yer bulurken haberi okuyanlar şaşkınlıklarını gizleyemelediler. İşte ayrıntılar;

Olay, Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletinde yaşandı. Bir gelin kendi düğünü sırasında kalp krizi geçirip hayatını kaybetti. Gelinin ölmesiyle düğünü sonlandırmak istemeyen aile ise, skandal bir karara imza attı.

GELİN KALP KRİZİDEN ÖLMÜŞ!

Gelinin kalp krizi geçirdiğinin anlaşılmasının ardından olay yerine acilen doktor çağırıldı. Olay yerine gelen doktor, gelinin kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiğini belirledi.

Gelinin ailesi ve davetliler genç yaştaki gelinin ani ölümü üzerine şoke oldu. Büyük para harcanan düğün için ailelerin aldığı karar HERKESİ ŞOK ETTİ.

Törene yapılan paranın boşa gitmesini istemeyen aileler, taze eşi ölen damadın, baldızıyla evlenmesine karar verdi. Töreni devam ettiren ve yeni gelin olarak damatla nikah kıyan kız kardeşli düğün bütün dünyayı şok etti!

BALDIZLA DAMAT NİKAH OLURKEN GELİN ARKA ODADAYDI…

Bölgeden gelen haberlere göre ölen gelinini cesedi, tören sırasında arka taraflarda bulunan bir odada tutuldu.

Ailelerin açıklamaları daha ilginç bu durumu komik hale getirdi. Aliler, bu kararın kendileri için de çok zor olduğunu ancak düğün töreninin ne pahasına olursa olsun yapılması gerektiği için böyle bir çözüm yöntemi bulduklarını açıkladı.Ölen Gelinin Amcasından Açıklama

Amaca Ajab Singh, olayla ilgili şunları söyledi “Surbhi’nin ani ölümünün ardından ne yapacağımızı bilemedik. Bu nedenle iki aile de bir araya gelerek Surbhi’nin küçük kardeşi Nisha’nın damatla evlenmesine karar verdik. Damadın ailesi, törenden gelinsiz ayrılmak istemedi. Bu karar, alınabilecek en iyi çözümdü.” dedi.

Paylaşmak için tıklayın