Eva Mendes ; 50 Eyalette İlişkiye Girdim!

Ünlülerin yaşamı yaptıkları şeyler her zaman olay olmuştur. Bu paylaşımımızda özellikle cinsel yaşamları hakkındaki sözleriyle olay olan ünlülere ilgili sözlere bakacağız.

Eva Mendes 

Eva Mendes 50 Eyalette İlişkiye Girdim!

Ünlü aktör Ryan Gosling ile mutlu bir birliktelik yaşayan ve iki çocuk annesi oyuncu Eva Mendes, “50 eyalette cinsel ilişkiye girdim. Bunların çoğu gençliğimde yaptığım yolculuklar sırasındaydı. Belki de temiz havadan.” itirafıyla adeta dumur etmişti.

Zoe Saldana

Zoe SaldanaSaldana Coney Adası’ndan New York’un metrosuna giden bir metro vagonunda seviştiğini anlattı. Bunu da bugüne kadar yaptığı en büyük çılgınlık olarak tarif etti. Saldana bunun yıllar önce gerçekleştiğini ve şimdi gerçek bir “hanımefendi” olduğunu da sözlerine ekledi.

Gerard Butler

İskoç aktör Gerard Butler’a. Bunu kendisi herhangi bir yerde itiraf etmiş değil, ama Butler’ın ünlü Coachella Müzik Festivali sırasında kamuya açık alanda bir genç kadınla birlikte olduğu 2012 yılından bu yana bir efsane gibi anlatılıyor.

Drew Barrymore

Gençliğini oldukça hızlı yaşayan bir diğer aktris Drew Barrymore, The Strokers grubunun bateristi Fabrizio Moretti ile birlikte olduğu dönemde New York Opera House’da kadınlar tuvaletinde sevişirken yakalandı.

Drew Barrymore

Moretti daha sonra bu olay hakkında konuşurken “La Boheme operasını izlemeye gitmiştik. Sıkıldık ve biraz eğlenmek istedik” dedi.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

2004 yılında Oscar partisinden sonra Los Angelestaki ünlü Chateau Marmont otelinin asansörlerinden birinde yakınlaşmış bu ünlü çift. Johansson bunu daha sonra “Biraz yakınlaştık ya da cinsel ilişkiye girdik. Onun gibi bir şey işte. Çok da sıhhi değildi” diyerek anlatmış.

İfade bırakmayı unutma!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
2 Paylaşımlar
Daha fazla Magazin Haberleri
Kronovirüsten Korunmak İçin Cep Telefonunu Yıkadı!

Ünlü Oyuncu Kronovirüs Nedeniyle İran’da Mahsur Kaldı

Acun’dan Gamze Özçelik’e Kötü Sürpriz! Büyük Şok!

Kaynanlara Ahtopat Pişirdi
Kaynanalara Ahtapot Yemeği Ortalığı Karıştırdı!

Sevda Demirel Cinsiyet Değiştiren Doruk Doğrusöz ile Evlenecek!

Kapat