Cuma Mesajları

En Güzel Cuma Mesajları

Sevdiklerimizin Cuma gününü güzel sözlerle kutlamak çok güzel bir davranış aynı zamanda farzdır çünkü Cuma günü bütün Müslümanlar için Kutsal anlamlı ve güzel bir gündür. Size Peygamberimizin şu sözünü hatırlatıp En Güzel Cuma Güzel Mesajlarını Sizlerle Paylaşıyoruz;

“Üzerine güneşin doğduğu en hayırlı gün Cuma günüdür. Çünkü Hz. Âdem o gün yaratıldı, o gün Cennete girdi ve o gün Cennetten çıkarıldı.” buyurmuştur Peygamberimiz. (Müslim, Cum’a, 18).

Sözlerimizi sözü kopyala butonunu kullanarak rahatlıkla kopyalayabilir; sosyal mecralarda veya isteğiniz yerde paylaşabilirsiniz…
 

En  Güzel Cuma Günü Mesajları ve Sözleri 2021

Çok yakında sitemizde olacak!

Birbirinden Güzel Cuma Günü Mesajları ve Sözleri  Kolayca Paylaş

Kolayca paylaşabileceğiniz Cuma günü mesajları ;

 Ya Rabbi! Nefsime değil, Seccademe köle et beni… Amin! Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar.   
 Allah’ım dualarımın kabul olmasını engelleyen tüm günahlarımı affet. Amin! Hayırlı Nurlu Cumalar.  
 Allah’ım! Varsın, bütün kainat varlığının aynası. Birsin, bütün mevcudat birliğinin şahidi. Hayırlı Cumalar. 
En Güzel Cuma Mesajları
  Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (SAV) şefaatı üzerinize olsun. “Hayırlı Cumalar”.
   Nefret olan yere sevgi, ümitsizlik olan yere ümit, üzüntü olan yere sevinçler dolsun taşsın inşallah. Hayırlı Nurlu Cumalar. 


ImageName

 Kalbimiz imana, gönlümüz İslama, dilimiz Kur-an’a, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz huzurlu ve neşeli olsun. 
 Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.  
 Ya Rabbim dertli kullarına devalar, hasta kullarına Şafi isminle şifalar ve borçlu kullarına hayırlı ve hızlı şekilde edalar ödemeyi nasip eyle. Hayırlı, nurlu, bereketli ve sağlıklı cumalar. 
 


ImageName

 Ey Nefsim Şeytana Yem Olmak mı Yoksa Cennette Gül Olmak mı Niyetin, Bırak Yakamı Secde Edeyim Sen Huzura Er, Ben İmanla Öleyim. Hayırlı Cumalar.
 
 Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.
 


ImageName

 Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.' Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.
 
Resim galerimizdeki sözlere kolayca ulaşabilir ve paylaşabilirsiniz.
 

Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Günü mesajlarıyla sevdiklerinize Cuma günün önemini hatırlatın. İşte birbirinden güzel Cuma günü mesajları;

Paylaşmak için tıklayın