En güzel Anneler Günü Mesajları ve Sözleri – Resimli ve Harika Sözler

Resimli Anneler Günü Mesajları ve Sözleri

Değerli annelerimizin emeklerini yad etmek onları anmak için kullanabileceğiniz harika sözleri sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz sözleri facebook, instagram, twitter gibi mecralarda paylaşıp bir nebze olsun mutluluk katabilirsiniz hayata. Unutmadan sözlerimizin resimli hali yazımızın hemen sonunda…

Hızlı Ulaşım için;
Resimli Anneler Günü Mesajları

Resimli Sözler İçin Facebook Sayfaları

Anne kokusu benim en huzurlu adresim, bir gün değil her gün senin günün. Seni çok seviyorum annem, anneler günün kutlu olsun!
Hayatta tüm zorluklara karşı güçlü kalabilen ve bana da her zaman bunu öğütleyen fedakar annem, günün kutlu olsun.


Bana önce insanlığı, sonra da anneliği öğreten güzel kalpli annem Anneler Günü kutlu olsun. Senin yolunda ilermeye devam edeceğim.


Nerede olursam olayım, kalbim hep seninle anneciğim, sadece bugün değil her gün senin kıymetini bildiğimi unutma. Anneler Günü kutlu olsun. 


Cenneti yüzündeki gülümsemesinde saklayan anneciğim bugün senin günün, Anneler Günü kutlu olsun!


Annem sesini duyduğum nice Anneler Günü geçirelim birlikte, seni çok seviyor, ellerinden öpüyorum.

Büyüyen ailemize her zaman yüreğinizi, ruhunuzu ve daha fazlasını veren ve bize en iyisini yapabileceğiniz için teşekkür ederiz.

Büyüyen ailemize her zaman yüreğini, ruhunu ve daha fazlasını verdiğin için her zaman en iyisi için çabaladığın için teşekkür ederiz.

Hiçbir zaman hayal kırıklığına uğramadım. Asla görmezden gelemem. Biliyorum hep benim için buradasın! Anneler Gününde sevgilim, canım anneme sevgiler!

Birçok insan için önemlisin, ama annem olmak için yaptığın inanılmaz işler için özellikle minnettarım.

En harika arkadaşlarımdan biri, gezegendeki en harika annelerden birisin! Anneler Günün kutlu olsun!

Günümü aydınlatan ve hayatımı anlamlandıransın. Seninle gülümsemeden bir gün geçirmeyi hayal edemiyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günün kutlu olsun! Sen hayatımdaki en özel ve en önemli kadınsın. Seni seviyorum anne!

Paha biçilemeyen tek şey anne sevgisidir. Anneler gününüz kutlu olsun.   Anneciğim, bir günümde değil, her günümdesin. Anneler günün kutlu olsun.  

Biricik annem. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim.  

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun.   Hiç unutulmayacak yüz, anne yüzüdür. Yüzü güzel annem, anneler günün kutlu olsun. 

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.  

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bir tanem.   Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun!

Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.  

Resimli Anneler Günü Mesajları ve SözleriBütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem.   Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine. Anneler günün kutlu olsun. 

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun.

Bana,  okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

  Anne seni seviyorum. Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Anneler günün kutlu olsun.   Kulağımda tatlı sesin, ninni yavrum uyu dersin, sevgi bağın eksilmesin anneciğim, biriciğim. Biricik yavrun anneler gününü kutluyor.   Güneş yüzlü, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel annem. Anneler günün kutlu olsun biricik annem. 

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun,  anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem. 

Dünyada hiç kimse beni senin kadar çok sevemez. Gerçek sevgiyi bana tattırdığın için teşekkürler annem. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun. 

Resimli Anneler Günü Mesaj ve Sözleri

Resimli anneler günü mesajlarını sizler için paylaşıyoruz. Buradaki mesajları sosyal medyaya yükleyerek sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz;

Resimli Anneler Günü Mesaj ve Sözleri Facebook, İnstagram, Twitter

Sözlerimizi kolayca paylaşmak için şu adresi kullanabilirsiniz ;

Facebook anneler günü mesajları; facebook için tıklayın  

Pinterest  anneler günü mesajları; Pinterest için tıklayın

Twitter Anneler günü mesajları : Twitter için tıklayın

İfade bırakmayı unutma!
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
27 Paylaşımlar
Daha fazla Editör Seçimi, Kutlama Mesajları ve Sözleri
Sağlık Bakanlığı Virüslü Bölgeleri Gösteren Uygulamayı Yayınladı!

İllüminati Kartları ve Korona Virüs
İllüminati Kartlarında Korona Virüs de Var!

Berat Kandili Mesajları ve Sözleri
Berat Kandili Mesajları ve Sözleri, Resimli, Yazılı veya Uzun Kısa Mesajlar

Çinli Doktorlar Maske
Çinliler Uyardı: Maske Takmadan Salgın Bitmez!

Türkiye Koronavirüs Son Durum
Türkiye’de Koronavirüs Son Durum : Vaka Sayısı ve Ölüm Sayısı Kaç?

Kapat