8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları Ve Sözleri

En güzel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve Sözleri , Resimli, yazılı veya uzun kısa Mesajlar

Anne, eş, sevgili, vekafar coşkulu, sevgi dolu, hayat kaynağı, mutlu, üzgün ve her şeyimiz olan kadınları anlatmaya kelimeler yeter mi ki? Tabii ki yetmeyecektir. Kadınlarımıza sunacağımız en güzel hediyeler, hatta çiçekler bile yetmeyecektir. Ancak kadınlarımız sözlerden etkilenir hatta bazen onlara söyleceğiniz tek güzel bir söz hayattaki pek çok şeyden çok daha değerlidir. İşte bu yüzden sizlerle ” En güzel 8 Mart Dünya Kadınlar Mesajları ve Sözleri, En güzel, Resimli ve Yazılı Mesajlar “ adlı yazımı sunuyoruz. Sözleri facebook, instagram, twitter gibi sosyal ortamlarda whatsapp gruplarında paylaşmayı unutmayın. İşte Dünya kadınlar günü mesaj ve sözleri:Ayrıca Resimli Sözler İçin Tıklayın : Resimli 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve Sözleri

Ayrıca Kadınlarla İlgili Sözler İçin Tıklayın : Kadınlarla İlgili Sözler

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun .

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.


Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Kadına şiddetin olmadığı, kadınlarında erkekler kadar özgür olabildiği, kadına saygının olduğu bir yıl olması dileğimle…

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü”nüz kutlu olsun.

Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun. 

Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın; kadınlar günün kutlu olsun.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum.

Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

En Güzel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları Ve Sözleri
 

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Toplumun beklentilerinin ışığınızı azaltmasına izin vermeyin. Kendinizi sevin, sevgi ve ışığa layık olduğunuzu bilin ve sesinizin önemli olduğunu anlayın! 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

Aklınıza koyduğunuz her şeyi yapabilirsiniz..  En derin denizde yüzebilir, en yüksek zirveye tırmanabilirsiniz.. Güçlü, güzel, şefkatli, sevgi dolu, merhametli.. Kelimelerin ifade edebileceğinden çok daha fazlasınız! Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

Yapman gereken tek şey gülümsemek, çünkü sen güldüğünde dünyadaki her şey değişiyor. Ne kadar muhteşem bir kadın olduğunu kelimelerle ifade etmek çok zor sevgilim, Kadınlar Günün kutlu olsun!

Güzel bir kadın, harika bir arkadaş ve en önemlisi de muhteşem bir annesin. Senin gibi bir annem olduğu için kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. Hayatımdaki en muhteşem kadın, Kadınlar Günün kutlu olsun!

Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O”da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!

Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

Kadınlarla İlgili Dünyaya Veren İnsanlardan Sözler:

“Köle annelerden özgür bir insanlık doğmaz.” Margaret Sanger


“Kadınlar toplumun gerçek mimarlarıdır.” Harriet Beecher Stowe

“Kadınların henüz öğrenmesi gereken şey, hiçbir kimsenin sana güç vermemesidir. Onu almayı bil.” Rossenna Bar

“Büyüleyici bir kadın kalabalığı takip etmez. O kendi kendini takip eder.”

“ Kadınlar, baktığınız her yerde, Fortune 500 şirketini işleten CEO’dan, çocuklarını yetiştiren ve evinde ev hanımı olan liderlerden. Ülkemiz güçlü kadınlar tarafından inşa edildi ve duvarları yıkmaya ve kalıplara meydan okumaya devam edeceğiz.” Nancy Pelosi

“Kadın eşit zihinsel kapasiteye sahip erkeğin eşidir.” Mahatma Gandi

“Erkeklerin kadınlardan daha akıllı olduğuna dair hiçbir kanıt yoktur. Her iki cinsiyet eşit derecede irrasyonel görünmektedir.” Albert Ellis

“Kadın olmak esasen erkeklerle uğraşmaktan ibaret olduğu için çok zor bir iştir.” Joseph Conrad

“Bir kraliçe gibi düşün. Bir kraliçe başarısız olmaktan korkmaz. Başarısızlık, yücelik için bir basamaktır.” Oprah Winfrey

Kadın hareketinin üzüntüsü, sevginin gerekliliğine izin vermemeleridir. Şahsen sevginin yasak olduğu hiçbir devrime güvenmiyorum.

Kadınlar Günü“Bir başkasının ikinci sınıf versiyonu yerine her zaman kendinin birinci sınıf versiyonu ol.” Judy Garland

“Kadınları seviyorum. Onlar şimdiye kadar yaratılan en güzel şey. Erkekler gibi olup seviye inmek istiyorlarsa sorun değil.” Mel Gibson

“Kadınların ardından çiçekler, Allah’ın dünyaya verdiği en güzel şeydir.” Christian Dior

“Bir kadın çay poşeti gibidir. Onu sıcak suya koyana kadar ne kadar güçlü olduğunu anlayamazsın.” Elanor Roosevelt

“Her zaman ve günümüzün tarihi, özellikle toplumun düşünmeyi unuttuğu takdirde kadınların da unutulacağını öğretir.” Louis Otto

Resimli En Güzel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve Sözleri

En güzel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve Sözleri Resim 1


En güzel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve Sözleri Resim 3

İnternette yi ziyaret etmeyi unutma

Paylaşmak için tıklayın

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.