Cem Yılmaz ve Haluk Levent Kavga

Cem Yılmaz’la Haluk Levent Arasında Vurgun Kavgası!

Haluk Levent ve Cem Yılmaz arasında çok ilginç bir sürtüşme yaşanıyor! Büyük bir kavga çıkmak üzere!

Cem Yılmaz’ın Zorlu PSM’de gerçekleştirdiği son gösterisinde, Haluk Levent’le ilgili bir imada bulunduğu iddia edildi. Gösteriyi izleyen bazı Ekşi Sözlük yazarları, Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’le ilgili “büyük vurgun yakında sinemalarda” dediğini yazdı. Bunun üzerine üst üste ilginç gelişmeler yaşandı!

HALUK LEVENT SORDU!

Ünlü sosyal medya kanalı twitter dan açıklama yapan Haluk Levent şunları söyledi : “Sevgili @CMYLMZ. Hepimiz seni çok seviyoruz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi? Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen ‘yakında’ olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın ‘vurgun’u? 1 tl’lik var ise şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim. Lütfen yazar mısın” dedi.

Cem Yılmaz ve Haluk Levent Kavga

Bir kullanıcının “Bizim salon sus pus olmadı. Şakaydı ve insanlar gülüp geçti” yorumunu da yanıtlayan Haluk Levent, “Müziğimi eleştir tipimi eleştir konuşmanı eleştir bir şey demem hatta ben de gülerim. Böyle bir şeyin şakası mı olur?” dedi.

TWEET’LERİ SİLDİ Mİ?

HALUK LEVENT olaydan sonra twetleri sildi. Haluk Levent  tweet’i silme gerekçesini ise şu şekilde açıkladı:

“Canlarım. @CMYLMZ’a soruyu sordum yanıt gelmedi. Twitleri bu şekilde bırakamam çünkü ona kötü yazmanız beni de üzüyor. Sonuçta yılların komedyeni ve iyi sinemacısı. Bu değerler kolay yetişmiyor. Varsa bildiği açıklar umarım. Ya da “yanlış anlamışlar” filan der. Siliyorum twitleri”

Levent, bunun üzerine gelen yorumlara ise şöyle yanıt verdi:

“Ben geri vites filan yapmadım. Ya ‘yanlış anladın Haluk böyle bir şey demedim’ derse ne olacak? Sabaha kadar onu yargılamış olacağız. Soruyu sordum. Duymamışsa dostları ona söyleyecektir. Yarına kadar açıklama yapmazsa o zaman hakkımı ararım. Bekleyelim görelim…”

Levent’in mesajı şu şekilde:

“Alıngan biri oldum 🙁 Cem Yılmaz’ın oyununu izleyenlerin aktardıkları hepimizi yanlış anlamaya yol açacak bir duruma dönüştürdü. Üzgünüm. 1 hafta içinde 2 insanı kaybettim. Annemi. Canımı ciğerimi. Diğeri en yakın “dostum, kahramanım” dediğim bir abimi. Belki ondandır. Bağışlayın”

Paylaşmak için tıklayın

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.